Luxrent Kreshatik Arenacity Skybar

  • The lagest option:
  • 6 gäster
  • 3 sängar
  • 2 sovrum

Lägenheten Luxrent Kreshatik Arenacity Skybar Kiev ligger ungefär 20 minuter till fots från Gyllene porten och inom 4 km från en familjeanpassad sevärdhet som Kievs zoo. Den här lägenheten erbjuder moderna faciliteter som WiFi, samt en parkering för bilresenärer.

Detta boende erbjuder en separat toalett och en dusch för ökad komfort. Det finns också hårtorkar, badlakan och handdukar.

Lägenheten Luxrent Kreshatik Arenacity Skybar erbjuder ett komplett kök utrustat med vattenkokare, kylskåp och köksredskap.

Lägenheten med 8 rum har ett väldigt bra läge, mindre än 650 meter från Chresjtjatyk och ett stenkast från Gulliver shoppingcenter. Turisterna kan besöka Nationalmuseum över det stora patriotiska kriget inom 3 km från boendet. Lägenheten Luxrent Kreshatik Arenacity Skybar ligger ungefär 25 minuter till fots från Bohdan Khmelnytsky-statyn. En av tunnelbanestationerna i närheten av lägenheten är Palats Sportu, mindre än 400 meter bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Luxrent Kreshatik Arenacity Skybar Kiev
Апартаменти 1-Кімнатні, М. Палац Спорту
Mobilpris

Апартаменти 1-Кімнатні, М. Палац Спорту

38 m från boendet
USD 41 USD 37
per natt
Kyiv Bassejna High Standard Apartment
Mobilpris

Kyiv Bassejna High Standard Apartment

9.3
Utmärkt 112 recensioner
81 m från boendet
USD 62 USD 56
per natt
Luxury Apartments Darvina Street
Mobilpris

Luxury Apartments Darvina Street

10
Exceptionellt 1 recension
93 m från boendet
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Igor Sikorskij Kiev internationella flygplats
    9 km

    Tågstationer

    Kyiv Central Train Station
    2,6 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi i rummet

    Parkering

    • Parkering

    Transfer

    • Flygplatstransfer (mot avgift)

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 23:59
    Utcheckning: från 08:00 till 12:00
    Vanliga frågor
    • Finns det gratis Wi-Fi i lägenheten Luxrent Kreshatik Arenacity Skybar?
      Internet tillhandahålls gratis i lägenheten Luxrent Kreshatik Arenacity Skybar.
    • Accepterar lägenheten Luxrent Kreshatik Arenacity Skybar husdjur?
      Lägenheten Luxrent Kreshatik Arenacity Skybar tillåter husdjur.
    • Ligger lägenheten Luxrent Kreshatik Arenacity Skybar nära tågstationen?
      Kyiv Central tågstation ligger inom 2 km från lägenheten Luxrent Kreshatik Arenacity Skybar.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Igor Sikorskij Kiev internationella flygplats
    9 km

    Tågstationer

    Kyiv Central Train Station
    2,6 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Luxrent Kreshatik Arenacity Skybar Kiev

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng